Lista zgłoszeń - Kwalifikacje do Mistrzostw Swiata Agility Sosnowiec

Kolumna Z pokazuje, czy wpłynęła już do nas opłata za zawody. Kolumna R mówi o miejscu na liście rezerwowej. Jeśli chcesz się wycofać swoje zgłoszenie lub przenieść je do innej klasy niż jesteś zgłoszona/y, skontaktuj się z organizatorem.UWAGA! Zgłoszenia trafiają na listę oczekujących, skąd ręcznie przenoszone są na listę startową. Wszystkie niekompletne zgłoszenia pozostaną na liście oczekujących do momentu uzupełnienia wszystkich danych!

Large A1

1.Justyna Stefaniak(Dżu) Unlimited Sheepdog AshBorder CollieWarszawaZ
2.Olga Kwiecień(Flaszek ) FLAGRANT DELIRE de Loubajacowczarek pirenejskiWrocławZ
3.Marta Marcinkowska(Merci) High Tension Mrs Flaming border collieToruńZ
4.Nina Gowin(EMU) Shakti Se (FCI) FF?AME EMUBorder CollieWarszawaZ
5.BEATA BAWER(MORENA) Baila Morena RUN MORENAborder colliECzęstochowaZ
6.Sylwia Sękowska(Fill) FILL Alcheraborder collieWarszawaZ
7.Mariola Klyszcz(Banda) Banda Black Red Whiteborder collieChorzówZ
8.Karolina DeresińskaCzikaMixChorzówZ


Medium A1

1.Olga Kwiecień (Kissy) Abelone the Fabulous Worldowczarek pirenejskiWrocławZ
2.Rafał CzopaKoramixBytomZ
3.Roman Maruszczak(Punia Zeldunia) AMAZING REVOLUTION Nangabetowczarek pirenejskiWrocławZ
4.Sabina Kalbarczyk(Zeni) Zenobia Fidogsparson russell terrierZabrzeZ
5.Magdalena Kasprzyk(Tasmanian Devil) I'M TASMANIAN DEVIL FLCsheltieKrakówZ
6.Milena Sitkiewicz(Tey) Crazy Goblins AlecOwczarek pirenejskiPłockZ
7.Alicja Ujma(Misha) Arnyek of the Sporty heroesmudiCzęstochowaZ


Small A1

1.Zuzanna Turecka(Pixie) PIXI Raciborski Puchpudel miniaturowyKrakówZ
2.Joanna Pawelec(Kju) DiLeilas Sheltie LEGENDARY LOVEROwczarek SzetlandzkiLublinZ
3.Agnieszka łyp Chmielewska(Raravis) RubyJrtBędzinZ
4.Anna Muszyńska(Racja) Inspiracja Jak RanijrtBędzinZ
5.Marta Krzywda(Hantla) ASAMI Psia AmbasadaJack Russell TerrierKrakówZ
6.Zofia Kowalczewska(Erni) Alfred Sip-Sip HuraSchipperkeWrocławZ


Large A2

1.Paulina Duda(Free) Never Never Land E'AnkaBorder CollieWarszawaZ
2.Marek Baranowski(Baca) Bombshell czech FanBCSopotZ
3.Katarzyna Tusińska(MILKY) MILKY Grand CanyonBiały Owczarek SzwajcarskiKrakówZ
4.Zuzanna Felczak(Tayo) NNL K TICKET INTO SPACEborder collieWarszawaZ
5.Agata Pruska(Li) I'm brownie AlcheraBCSopotZ
6.Monika Marciniak(Shasta) Awesome Wild One Mystique Regniborder colliePoznańZ
7.Aleksandra Gronek(Deal) Once Again Deal My Queenborder collieWarszawaZ
8.Agnieszka Kunkel(Yuni) Never Never Land K FREEX UNIVERSEborder collieWarszawaZ
9.Michal Palka(Zoja) grenadine alturaaussieKatowiceZ
10.Agnieszka Winiecka - Kin(Bono) Bono Skaczące NiedźwiadkiOwczarek Belgijski MalinoisWrocławZ
11.Tomasz Sobczak(Uzi) Uzi Słoneczny Skraj LasuBorder CollieKatowiceZ
12.Anna Skaja(Srajtek) OH COME ON AlcheraBorder CollieSopotZ
13.Bogusław Dudek(Rasti) UNO RASTI Alchera border collieKatowiceZ
14.Ewa Łukasik(Uzi) NNL X'UZI PROBorder CollieWrocław
15.Barbara Kaczmarczyk(Reba) Ashqueen Satisfactionowczarek australijskiWarszawaZ
16.Elżbieta Rum(Emma) Misty Highland BoccaBorder collieWarszawa


Medium A2

1.Agata Leśniak (Nacho) Qunack's Favor NOBLES NACHO Kooikerhondje BytomZ
2.Magda Gadomska(Kudeł) Kudeł from Golden Regiapudel średniPiasecznoZ
3.Sylwia Sękowska(Sam) STURSHELKIE'S SUMMER LOVE JabberwockysheltieWarszawaZ
4.Paulina DudaScoobyspaniel mixWarszawaZ


Small A2

1.Zofia Kowalczewska(Franio) PanKracy od Prachovskych skalSchipperkeWrocławZ
2.Olga Kwiecień(Mojo) Runrunrun ALL I NEEDcocker spaniel angielskiWrocławZ
3.Halina Pierzchała(Cookie) CHAMPAGNE PARTY Asketilaowczarek szetlandzkiChorzówZ
4.Izabela Szupryczyńska(Demolka) Demolka GaNuTiowczarek szetlandzkiChojnice
5.Małgorzata Górska-Guzowska(COLA) COLA Mały ZawadiakaPRTSopotZ
6.Magdalena Ziolkowska(Madek) Go Mad Genius Via BohemicaPinczer miniaturowyRadomZ
7.Sylwia Sękowska(Megi) Cassbar's MALA MAGGIEsheltieWarszawaZ


Large A3

1.Magdalena Kasprzyk(Janek Ganek) Flyland NORTHERN LIGHTSbcZ
2.Justyna Damec(Runo) Attenton Runo Czech FanbcWarszawaZ
3.Michal Palka(cynamon) IcePeak Rays Fast PacebcKatowiceZ
4.Monika Rylska(Chica) Shakti Se FreeX Chiquita Bananaborder collieWarszawaZ
5.Wacław Rejdych(Carmen) Carmen Bagatela z Doliny WieprzaOBGZabrzeZ
6.Ola Kłobukowska(Yuca) Once Again Yuca My Queenborder collieWarszawaZ
7.Joanna Fischer(Lexi) Why Not Lexi My Queen border collieWarszawaZ
8.Bożena Ludwig(Banszik) Banshee Love Te Salutantowczarek australijski kelpieKatowiceZ
9.Monika Marciniak(Fly) Actively Fly Of Big Rideborder colliePoznańZ
10.Iwona Kalisz(Ace) Golden-Tiger ACE (FCI)OB MalinoisLegnicaZ
11.Iwona Gołąb(Applause) Shadow Of Aire OvationBorder CollieWrocławZ
12.Urszula Rybok(Emiko) Emiko Marshall DogsOwczarek belgijski malinoisZabrzeZ
13.Janina Dąbrowska(Sheesha) Sawa Alcheraborder collieWarszawaZ
14.Janina Dąbrowska(Neiti) Why Not Neiti My Queenborder collieWarszawaZ
15.Beata Luchowska(Malibu) Shakti Se FFLAWLESS MALIBUborder collieSzczecinZ
16.Natalia Lichecka(Yen) Legendary Stardust SUNBorder CollieKatowiceZ
17.Natalia Lichecka(Czesio) Misty Highland BRONCOBorder CollieKatowiceZ
18.Karolina Zawistowska(Juddy) NNL S'Jayantiborder collieWarszawaZ
19.Magda Gadomska(Bura) Bura vom GreifenringmalinoisPiasecznoZ
20.Magdalena ZiolkowskaMawrborder collieRadomZ
21.Magdalena Ziolkowska(Mati) Hetton Grant Bohemia Alkeborder collieRadomZ
22.Alicja Kocowicz(Tip) Nielsen z Wiedźmińskiej StajniOwczarek Belgijski TervuerenWrocławZ
23.Monika Malinowska(Murka) Amazing Arya Lucky AussiesaussieChorzówZ
24.BEATA BAWER(baila) ebony nose bailaborder colliECzęstochowaZ


Medium A3

1.Krystyna Tokaruk(Gaszka) Kiralytanyai GarshiiMudiWrocławZ
2.Aleksandra Grzelak(BiPi) BLACK PRINCES BRITANI Metheoramanchester terrierŁódźZ
3.Zuzia Paluch(Kes) Incredible red Kes the Dreamworkernova scotia duck tolling retrieverLegionowoZ
4.Roman Maruszczak(EVO) EVOLUTION Willa Moraowczarek pirenejskiWrocławZ
5.Zuzanna Turecka(Kohi) KOH-I-NOOR Izomercocker spaniel angielskiKrakówZ
6.Maciej Bartnik(Tibi) TIBURASZKAmixOpoleZ
7.Iwona Kalisz(Pepe) Indirica(FCI) PEPPERS RED TIGERPudel średniLegnicaZ
8.Kamila BieńczakBoltmixRybnikZ
9.Barbara Członkowska(Rudzia) MIRA Willa Moraowczarek pirenejskiWarszawaZ
10.Nina Gowin(EYT) Eyt Willa MoraOwczarek PirenejskiWarszawa
11.Tomasz Tarnowski(Pedro) Pedro Pirackie ObliczeParson Russell TerrierSopotZ
12.Weronika ŚmiejaNikomixRybnikZ
13.Paweł ŚmiejaTamimixRybnikZ
14.Paulina Sarzynska(Jasiek) YANKO z Puli SzczesciasheltieLublinZ
15.Magdlena Domańska(Morcik) Mora Willa Moraowczarek pirenejskiBydgoszczZ
16.Alicja Ujma(Syriusz) BLACK&WHITE milthon bohemianagi peruwiańskiCzęstochowaZ


Small A3

1.Patrycja Tucholska(Kebi) Indirica PEPER BHUT JOLOKIApudel miniaturowyWarszawaZ
2.Paulina Tucholska(Kimi) I AM THE BEST Earls LegendpudelWarszawaZ
3.Barbara Członkowska(Łata) AISZA u Gagiparson russell terrierWarszawaZ
4.Sabina Kalbarczyk(Fox) Bruno Diamond Passionyorkshire terrierZabrzeZ
5.Małgorzata Górska-Guzowska(Pepsi) PEPSI Pirackie ObliczePRTSopotZ


Przyjętych zgłoszeń łącznie: 93/150

Lista zgłoszeń oczekujących na weryfikację

Nie ma zgłoszeń oczekujących


Zgłoszeń oczekujących: 0


Powrót do informacji o imprezie