Lista zgłoszeń - Kwalifikacje do Mistrzostw Swiata Agility Sosnowiec

Kolumna Z pokazuje, czy wpłynęła już do nas opłata za zawody. Kolumna R mówi o miejscu na liście rezerwowej. Jeśli chcesz się wycofać swoje zgłoszenie lub przenieść je do innej klasy niż jesteś zgłoszona/y, skontaktuj się z organizatorem.UWAGA! Zgłoszenia trafiają na listę oczekujących, skąd ręcznie przenoszone są na listę startową. Wszystkie niekompletne zgłoszenia pozostaną na liście oczekujących do momentu uzupełnienia wszystkich danych!

Large A1

1.Karolina Skowron(Szuja) Furia Marshall DogsOBMZabrze
2.Marek Baranowski(Baca) Bombshell czech FanBCSopot
3.Justyna Stefaniak(Dżu) Unlimited Sheepdog AshBorder CollieWarszawa


Medium A1

1.Rafał CzopaKoramixBytom


Small A1

1.Halina Pierzchała(Cookie) CHAMPAGNE PARTY Asketilaowczarek szetlandzkiChorzów


Large A2

1.Monika Rylska(Kozucha) Becks Hill Mafia Princessborder collieWarszawa
2.Zuzanna Felczak(Tayo) NNL K TICKET INTO SPACEborder collieWarszawa
3.Agata Pruska(Li) I'm brownie AlcheraBCSopot


Medium A2

1.Robert Domaszewicz(Kissy) Abelone the Fabulous Worldowczarek pirenejskiWrocław


Small A2

1.Zofia Kowalczewska(Franio) PanKracy od Prachovskych skalSchipperkeWrocław
2.Olga Kwiecień(Mojo) Runrunrun ALL I NEEDcocker spaniel angielskiWrocław
3.Anna Woroniecka(Taco) Indirica PEPPERS TIGER PAWpudel miniaturowyWarszawa


Large A3

1.Karolina Skowron(Chili) Chili Extra TemperamentOBMZabrze
2.Michal Palka(cynamon) IcePeak Rays Fast PacebcKatowice
3.Monika Rylska(Chica) Shakti Se FreeX Chiquita Bananaborder collieWarszawa
4.Ola Kłobukowska(Yuca) Once Again Yuca My Queenborder collieWarszawaZ
5.Joanna Fischer(Lexi) Why Not Lexi My Queen border collieWarszawa
6.Bożena Ludwig(Banszik) Banshee Love Te Salutantowczarek australijski kelpieKatowice
7.Iwona Gołąb(Applause) Shadow Of Aire OvationBorder CollieWrocław


Medium A3

1.Krystyna Tokaruk(Gaszka) Kiralytanyai GarshiiMudiWrocław
2.Aleksandra Grzelak(BiPi) BLACK PRINCES BRITANI Metheoramanchester terrierŁódź
3.Olga Kwiecień(Brava) EXTREME BRAVEHEART Willa Moraowczarek pirenejskiWrocław
4.Zuzanna Turecka(Kohi) KOH-I-NOOR Izomercocker spaniel angielskiKraków


Small A3

1.Zofia Kowalczewska(ILLY) ILLY od Prachovskych skalSchipperkeWrocław
2.Patrycja Tucholska(Kebi) Indirica PEPER BHUT JOLOKIApudel miniaturowyWarszawa
3.Paulina Tucholska(Kimi) I AM THE BEST Earls LegendpudelWarszawa


Przyjętych zgłoszeń łącznie: 26/150

Lista zgłoszeń oczekujących na weryfikację

1.M1Agata Leśniak (Nacho) Qunack\'s Favor NOBLES NACHO Kooikerhondje Bytom
2.L2Wacław Rejdych(Carmen) Carmen Bagatela z Doliny WieprzaOBGZabrze
3.M3Roman Maruszczak(EVO) EVOLUTION Willa Moraowczarek pirenejskiWrocław
4.M1Roman Maruszczak(Punia Zeldunia) AMAZING REVOLUTION Nangabetowczarek pirenejskiWrocław
5.L3Roman Maruszczak(Flaszek ) FLAGRANT DELIRE de Loubajacowczarek pirenejskiWrocław
6.S1Zuzanna Turecka(Pixie) PIXI Raciborski Puchpudel miniaturowyKraków
7.M1Maciej Bartnik(Cafi) Kiskodmonos CAFRINKApumiOpole
8.M3Maciej Bartnik(Tibi) TIBURASZKAmizOpole
9.L2Monika Marciniak(Shasta) Awesome Wild One Mystique Regniborder colliePoznań
10.L3Monika Marciniak(Fly) Actively Fly Of Big Rideborder colliePoznań
11.M3Iwona Kalisz(Pepe) Indirica(FCI) PEPPERS RED TIGERPudel średniLegnica
12.L3Iwona Kalisz(Ace) Golden-Tiger ACE (FCI)OB MalinoisLegnica
13.L3Iwona Kalisz(Ace) Golden-Tiger ACE (FCI)OB MalinoisLegnica
14.L3Aleksandra Gronek(Hash) Why Not Hash My Queenborder collieWarszawa
15.L2Aleksandra Gronek(Deal) Once Again Deal My Queenborder collieWarszawa
16.L3Urszula Rybok(Emiko) Emiko Marshall DogsOwczarek belgijski malinoisZabrze
17.M3Kamila BieńczakBoltmixRybnik


Zgłoszeń oczekujących: 17


Powrót do informacji o imprezie