Lista zgłoszeń - Zawody Agility Legnickie Pole 2018

Kolumna Z pokazuje, czy wpłynęła już do nas opłata za zawody. Kolumna R mówi o miejscu na liście rezerwowej. Jeśli chcesz się wycofać swoje zgłoszenie lub przenieść je do innej klasy niż jesteś zgłoszona/y, skontaktuj się z organizatorem.UWAGA! Zgłoszenia trafiają na listę oczekujących, skąd ręcznie przenoszone są na listę startową. Wszystkie niekompletne zgłoszenia pozostaną na liście oczekujących do momentu uzupełnienia wszystkich danych!

Large A1

1.Magdalena Wyszyńska(Tajo) Fast and Focused Apache True Storyborder collieZielona GóraZ
2.Kamila Dudek(Mei) ETNA Black&White StoryBorder collieZielona GóraZ
3.Martyna Gondek(Yumi) Mawlch Youmeborder colliePoznańZ
4.Marta Górska(Sky) GoodTrace Lucky StrikeOwczarek Australijski SzczecinZ
5.Joanna ŻurawowiczNukamixSzczecinZ
6.Karolina Skowron(Szuja) Furia Marshall DogsOBMZabrzeZ
7.Ireneusz Barabach(DAISY) DAISY z Trineckeho podlesiBorder CollieZ
8.Justyna Stefaniak(Dżumandż) Unlimited Sheepdog AshBorder CollieWarszawaZ
9.Helena Woźniak DivaOwczarek niemiecki długowłosy SzczecinZ
10.Dominika WawszczykTajfunMixKrakówZ
11.Danuta Wożniak(Basta) Basta Skaczące Niedzwiadkiowczarek belgijski malinoisWrocławZ
12.Karolina Kosik(Grot) Profit Black Team TempoBorder collieWarszawaZ
13.EwaStarzyk(Eli) EliksaBorder CollieWrocławZ
14.Nina Kusiak(Kiwi) Never Never Land L'Firielborder collieSopotZ
15.Piotr Celmer(Amber) Amber BajloOwczarek Belgijski MalinoisSopotZ
16.Michał Kamiński(Agar) Agar Rayo De Sol Per BeneOwczarek HolenderskiWarszawaZ
17.GrzegorzJędrzejewski(Pirat) ANDRES KLAN MOLY FCIBorder ColliePiasecznoZ
18.Anna Sajkowska(Gruzin) Spitfire ElkeeavaBCWarszawaZ
19.Lidia Kowalewska(Candy) CANDY KrotejovBCŁódźZ
20.Kaja Bukowska(Zavi) Ultra High Voltage Sonic WorkaholicBorder collieSłupskZ
21.ANNA RAKOCZYMisiekmieszaniecWrocławZ
22.Tomasz Sobczak(Cody) Cody of Austrian DiamondsBorder CollieKatowiceZ


Medium A1

1.Paulina Narewska(Tia) TALIA TEGRY Łapitropy FCIbeagleLegnicaZ
2.SABINA KALBARCZYK(Zeni) Zenobia Fidogsparson russell terrierZabrzeZ
3.Izabela RygielTigermixSzczecinZ
4.Rafał CzopaKoraMixBytomZ
5.Ewelina Winiecka(Cinda) Cinda Owczarek RomskimixWrocławZ


Small A1

1.Izabela Rygiel(Silver) CEKIN ze Sfory CętkowanejPapillonSzczecinZ
2.Zuzanna Turecka(Pixie) PIXI Raciborski PuchpudelKrakówZ
3.Karolina ŁuczakTolamixWrocławZ
4.Paulina JawieńWacikMixWrocławZ


Large A2

1.Bogusław Dudek(Rasti) UNO RASTI Alchera border collieKatowiceZ
2.Marek Baranowski(Baca) Bombshell czech FanBCSopotZ
3.Weronika Dudek(Kalla) BANSHEE Black&White StoryBorder collieZielona GóraZ
4.Agnieszka Dudek(Toś) D'IRON MAN Never Neverland Border CollieLegnicaZ
5.Paulina Duda(Free) Nnl E'AnkaBcWarszawaZ
6.Joanna Trzybińska(Fresco) Windream FrescoOwczarek belgijski tervuerenSzczecinZ
7.Marta Klityńska(Trufel) ALTER EGO MeeganiusPudel dużyLegnicaZ
8.Paulina Harkot(Jasper) WILL YOU BE THERE Border SongBorder CollieSzczecinZ
9.Paulina Harkot(Dundee) ICE QUEEN Border SongBorder CollieSzczecinZ
10.Natalia Karpińska(Vento) Souffle du vent Vertical Limitborder colliePoznańZ
11.Agnieszka Winiecka - Kin(Bono) Bono Skaczące NiedźwiadkiOwczarek Belgijski MalinoisWrocławZ
12.Paweł Nowak(Bourbon) BOURBON THE FINE SKIPPER AusAurasAustralian Cattle DogPiasecznoZ
13.Karolina WojciechowskaTrishBCWarszawaZ
14.Leszek Kalisz(Mała Mali) GOYA ALCHERA FCIborder collie WrocławZ
15.Irina Blizniuk(Ronnie) Shadow of Aire RonnieBorder Collie
16.Tomasz Sobczak(Uzi) Uzi Słoneczny Skraj LasuBorder CollieKatowiceZ
17.Anna Maroušková(Elíí) Ejhle NovterpodOB Tervueren


Medium A2

1.Anna NieżurawskaCheetahmixZielona GóraZ
2.Robert Domaszewicz(Kissy) Abelone the Fabulous Worldowczarek pirenejskiWrocławZ
3.Tomasz Lison(Brado) Bravery Brado Asketilaowczarek szetlandzkiKatowiceZ
4.Magdalena Kasprzyk(Tasmanian Devil) I'M TASMANIAN DEVIL FLCsheltieKrakówZ


Small A2

1.Paulina Augustyniak(Maisie ) KUMARI Magiczny OgrodOwczarek Szetlandzki ŁódźZ


Large A3

1.Karolina Skowron(Chili) Chili Extra TemperamentOBMZabrzeZ
2.URSZULA Rybok(Emiko) Emiko Marshall DogsOwczarek belgijski malinoisZabrzeZ
3. Beata Banaszak(Masza) Nikki Double Vision FCIborder collieWrocławZ
4.Alicja Błażkiewicz(Trotyl) Delayla Explosive Trotyl Dancing with FireNova Scotia Duck Tolling RetrieverWarszawaZ
5.Magdalena Kasprzyk(Janek Ganek) Flyland NORTHERN LIGHTSbcKrakówZ
6.Iwona Kalisz(Ace) Golden-Tiger ACE (FCI)OB MalinoisLegnicaZ
7.Leszek Kalisz(Aniołek) CHERRY Killing MachineOB MalinoisWrocławZ
8.Bożena Ludwig(Banszik) Banshee Love Te Salutantowczarek australijski kelpieKatowiceZ
9.Karolina Zawistowska(Juddy) NNL S'JAYANTIborder collieWarszawaZ


Medium A3

1.Paulina DudaTurbo ScoobySpaniel odlotowyWarszawaZ
2.Nastassja Plisch (Ajda ) IxellPRTWrocławZ
3.Iwona Kalisz(Pepe) Indirica(FCI) PEPPERS RED TIGERPudel średniLegnicaZ


Small A3

1.Iwona BODNARCZUK(Bunia) Bunia ze Sfory CętkowanejpapillonSzczecinZ
2.SABINA KALBARCZYK(Fox) Bruno Diamond Passionyorkshire terrierZabrzeZ
3.Agnieszka Kowalik(Gia) Garda z Psich SzelmParson Russell TerierWrocławZ
4.Irina Blizniuk(Vega) Sunny Wind Perfect-BeautySheltie
5.Anna Maroušková(Key) Cattie AlsiorPapillon


Przyjętych zgłoszeń łącznie: 70/80

Lista zgłoszeń oczekujących na weryfikację

Nie ma zgłoszeń oczekujących


Zgłoszeń oczekujących: 0


Powrót do informacji o imprezie