Lista zgłoszeń - ELITA AGILITY 2018

Kolumna Z pokazuje, czy wpłynęła już do nas opłata za zawody. Kolumna R mówi o miejscu na liście rezerwowej. Jeśli chcesz się wycofać swoje zgłoszenie lub przenieść je do innej klasy niż jesteś zgłoszona/y, skontaktuj się z organizatorem.UWAGA! Zgłoszenia trafiają na listę oczekujących, skąd ręcznie przenoszone są na listę startową. Wszystkie niekompletne zgłoszenia pozostaną na liście oczekujących do momentu uzupełnienia wszystkich danych!

Large A1

1.Ewa Kępka(Mafia) Italian Mafia Trust And FollowBorder CollieLublinZ
2.Kamila Celmer(Niunia) LSD GalaxyBCSopotZ
3.Magdalena Wyszyńska(Tajo) Fast and Focused Apache True Storyborder collieZielona GóraZ
4.Marta Górska(Sky) GoodTrace Lucky StrikeOwczarek Australijski SzczecinZ
5.Wiktoria Werra(Mavie) High Tension Fantastic MaviebcSopotZ
6.Piotr Celmer(Amber) Amber BajloOwczarek Belgijski MalinoisSopotZ
7.Oliwia Nowińska(Witty) Be My Own Agile Perfection True StorybcBydgoszczZ
8.Joanna Fischer(Heya) Once Again Heya My Queenborder collieWarszawaZ
9.Agata Totoń(Spy) Fast and Clever Chinook True Storyborder colliePoznańZ
10.Milena Śnieg(Mia) Mia from Extreme Teamborder collieŁódźZ
11.Jakub Krystosiak(Crouch) Nagapito z Arkadyjskiej Zagrody AnetyBorder CollieSzczecinZ
12.Danuta Woźniak(Basta) Basta Skaczące Niedźwiadkiowczarek belgijski malinoisWrocławZ
13.Renata Wieczorek (Bitu) Ebony Nose Easy Beat Border colliePiasecznoZ
14.Ewa Grzeca(Majek) CHARMDALE Be My Dreamborder collieBydgoszczZ
15.Wioletta SuterskaBeriaOB MalinoisWrocławZ
16.Ewa Starzyk(ELI) ELIKSA VALJETABORDER COLLIEWrocławZ
17.Małgosia Kuźmińska (Kaja) KAYAH LorwetGolden RetrieverWrocławZ
18.Wojciech Smagała(Arya) Baby Be Cool Res PoloniaeBorder collieWrocławZ
19.Klara Tomaszyk(Duch) My Gaultier True Storyborder colliePoznańZ
20.BEATA BAWER(MORENA) Baila Morena RUN MORENAborder colliECzęstochowaZ
21.Agne Budziute (Di) Derry From CamillandsBordercollieZielona GóraZ
22.Grzegorz Jędrzejewski(Pirat) ANDRES Klan Moly (FCI)Border ColliePiasecznoZ
23.Katarzyna Tusińska(Dean) DEAN Hvezda ElsBorder collieKrakówZ


Medium A1

1.Karolina RogińskaRosamixSopotZ
2.Milena Sitkiewicz(Tey) Crazy Goblins AlecOwczarek pirenejskiPłockZ
3.Klara Kolany(Nole) Cygaro Pozytywna Gromadaboston terrierWrocławZ
4.Roman Maruszczak(Zelda) AMAZING REVOLUTION Nangabet owczarek pirenejskiWrocławZ
5.Kornelia Grzybowska(Bajer) Chester Kniejowy SzpecFoksterier szorstkowłosySopotZ


Small A1

1.Karolina RogińskaBellamixSopotZ
2.Karolina Kosik(Szczerbatek) Figaro Raciborski PuchPudel miniaturaWarszawaZ
3.Anna NieżurawskaMaxmixZielona GóraZ
4.Zofia Kowalczewska(Erni) Alfred Sip-Sip HuraschipperkeWrocławZ
5.Oliwia NowińskaZazumixBydgoszczZ
6.Marysia GubańskaSoffickcsWrocławZ
7.BEATA BAWER(meggi) black dignity only magicpudelCzęstochowaZ
8.Martyna Obłój(Ludwiczek) LUDWICZEK Wahopjack russell terrierBydgoszczZ
9.Irena Kempińska(Era) Indirica ERUFIRKApudel miniaturowyWrocławZ
10.Tomasz FlisakGustawYorkshire TerrierSopotZ


Large A2

1.Paulina Duda(Free) NNL E'AnkabcWarszawaZ
2.Marek Baranowski(Baca) Bombshell czech FanBCSopotZ
3.Alicja Kasprowicz(Amis) Misty Highland BARLEYborder collieWarszawaZ
4.Agnieszka Winiecka - Kin(Bono) Bono Skaczące NiedźwiadkiOwczarek Belgijski MalinoisWrocławZ
5.Edyta Miszewska(Zoja) Heaven Grant Bohemia AlkebcBydgoszczZ
6.Robert Partyka(Coda) Cedyna Karnelisborder collieBydgoszczZ
7.Aleksandra Gronek(Deal) Once Again Deal My Queenborder collieWarszawaZ
8.Zyta Sowińska(Lawa) Rakija Tira VentoDobermanWłocławekZ
9.Monika Pożarowszczyk(Coffee) GINGER DELIGHT AlturaAussieSopotZ
10.Jaroslaw Dąbrowski(Flora) Sweet Symphony from Vertical LimitbcŁódźZ
11.Dorota ZengtelerTucekowczarek australijskiWarszawaZ
12.Nina Kusiak(Kiwi) Never Never Land L'Firielborder collieSopotZ
13.Paulina Harkot(Jasper) WILL YOU BE THEREbcSzczecinZ
14.Paulina Harkot(Dundee) ICE QUEEN Border SongbcSzczecinZ


Medium A2

1.Sabina Kalbarczyk (Zeni) Zenobia FidogsParson russell terrierZabrzeZ
2.Dominika Kopacz(Tari) Kementari Be Power from Golden Regiapudel średni SopotZ


Small A2

1.Zuzanna Turecka(Pixie) PIXI Raciborski Puchpudel miniaturowyKrakówZ
2.Milena SitkiewiczFabiMixPłockZ
3.Monika Niewiadomska(Nesca) Exstra Nesca von Thalespudel miniaturowySzczecinZ
4.Izabela Rygiel(Silver) CEKIN ze Sfory CętkowanejPapillonSzczecinZ
5.Małgorzata Górska - Guzowska((Cola) ) Cola Mały ZawadiakaParson Russell TerrierSopotZ
6.Magdalena Łabieniec (Elfie) Indirica ElfiePudelBiałystokZ
7.Anna Woroniecka(Taco) Indirica PEPPERS TIGER PAWpudel miniaturowyWarszawaZ
8.Iza Szupryczyńska(Demola) Demolka Ga-Nu-TisheltieChojniceZ


Large A3

1.Klaudia Litwin(Look) NNL B'Lucky Oneborder collieRzeszówZ
2.Joanna Trzybińska(FRESCO) Windream FRESCO owczarek belgijski tervueren SzczecinZ
3.Joanna Fischer(Lexi) Why Not Lexi My Queenborder collieWarszawaZ
4.Urszula Kaszubska(Lars) Lars Donum CordisOBGSzczecinZ
5.Milena Śnieg(ZI) B'IT'S NOT TOO LAE FLCborder collieŁódźZ
6.Natalia Lichecka(Czesio) Misty Highland BRONCOBorder CollieKatowiceZ
7.Rasa Kolendaite(Tucis) Raznas do it FastBorderBiałystokZ
8.Beata Banaszak(Masza) Nikki Double Vision FCIborder collieWrocławZ
9.Wanda Krawczuk(Kaiden) ChPlAg. Tenth Creek Ranch Dandyowczarek australijskiWarszawaZ
10.Natalia Karpińska(Vento) Souffle Du Vent Vertical Limitborder colliePoznańZ
11.Bożena Ludwig(Banszik) Banshee Love Te SalutantkelpieKatowiceZ
12.Agnieszka Winiecka - Kin(Aura) Aura vom Haus SeiffertOwczarek Belgijski MalinoisWrocławZ
13.Urszula Rybok(Emiko) Emiko Marshall DogsOBMZabrzeZ
14.Aiste Svinkunaite(TESA) Su Meile BarcelonaGroenendaelBiałystokZ
15.Aleksandra Gronek(Hash) Why Not Hash My Queenborder collieWarszawaZ
16.Alicja Kocowicz(Tip) Nielsen z Wiedźmińskiej StajniOwczarek Belgijski TervuerenWrocławZ
17.Olga Kwiecień(Brego) BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheartowczarek pirenejskiWrocławZ
18.Roman Maruszczak(Flaszek) FLAGRANT DELIRE de Loubajacowczarek pirenejskiWrocławZ
19.Irena Kempińska(Oz) Onyx Alcheraborder collieWrocławZ
20.Agnieszka Kunkel(Yuni) NNL K'Universe FreeXBorder colliePiasecznoZ
21.Piotr Kowalkowski(Nesta) Amazing Black Diamond Mystique RegniBCBydgoszczZ
22.Beata LuchowskaMalibuborder collieSzczecinZ
23.Justyna Damec(Runo) Attenton Runo Czech FanbcWarszawaZ


Medium A3

1.Krystyna Tokaruk(Gaszka) Kiralytanyai GarshiimudiWrocławZ
2.Anna NieżurawskaCheetahmixZielona GóraZ
3.Sylwia Sękowska(Sam) STURSHELKIE'S SUMMER LOVE JabberwockysheltieWarszawaZ
4.Rafał CzopaKoramixBytomZ
5.Paulina DudaScooby Doococker spanielWarszawaZ
6.Barbara Członkowska(Rudzia) Mira Willa Moraowczarek pirenejski długowłosyWarszawaZ
7.Lidia BorkowskaVilaposokowiec bawarskiWłocławekZ
8.Zuzanna Turecka(Kohi) KOH-I-NOOR Izomercocker spaniel angielskiKrakówZ
9.Magdlena Domańska(Mora) MORA Willa Moraowczarek pirenejskiBydgoszczZ
10.Zyta SowińskaKikaMixWłocławekZ
11.ANNA FILIKS(RAFI) RASZYD DARUMA MELISAGRZYWACZ CHIŃSKIWrocławZ
12.Roman Maruszczak(EVO) EVOLUTION Willa Moraowczarek pirenejskiWrocławZ
13.Robert Domaszewicz(Kissy) Abelone the Fabulous Worldowczarek pirenejskiWrocławZ
14.Olga Kwiecien(BRAVA) EXTREME BRAVEHEART Willa Moraowczarek pirenejskiWrocławZ
15.Kamila BieńczakBoltmixRybnikZ
16.Tomasz Tarnowski(Pedro) Pedro Pirackie ObliczeParson Russell TerrierSopotZ
17.Jarosław Burak(Carmen) AMBILIGHT Navarette (FCI)Owczarek SzetlandzkiBydgoszczZ
18.Jarosław Burak(Maja) AZALIA For Friendship (FCI)Owczarek SzetlandzkiBydgoszczZ


Small A3

1.Alicja Matejuk(Tymek) SILVER TOPOLINO-TIM vom Rieskraterpudel miniaturowyGdyniaZ
2.Małgorzata Górska - Guzowska(PEPSI) PEPSI Pirackie ObliczePRTSopotZ
3.Małgorzata Riedel(Lucky) Lucky Lucke LindezaPudel MiniaturowyBiałystokZ
4.Paulina Auguatyniak(Maisie) KUMARI Magiczny OgrodOwczarek SzetlandzkiŁódźZ
5.Barbara Członkowska(Łata) Aisza u Gagiparson russell terrierWarszawaZ
6.Agnieszka Kowalik(Gia) Garda z Psich SzelmParson Russell TerierWrocławZ
7.Sabina Kalbarczyk (Fox) Bruno Diamond PassionYorkshire terrierZabrzeZ
8.Małgorzata Górska - Guzowska(Pepsi) Pepsi Pirackie ObliczeParson Russell TerrierSopotZ
9.Olga Kwiecien(Mojo) Runrunrun ALL I NEEDcocker spaniel angielskiWrocławZ
10.Patrycja Więckowska(Kebi) Indirica PEPER BHUT JOLOKIApudelWarszawaZ
11.Paulina Tucholska(Kimi) I AM THE BEST Earls LegendpudelWarszawaZ
12.Luiza Rębkowska(ITI) EATIE z Brodzieńskiego GroduOwczarek szetlandzkiWarszawaR4Z


Przyjętych zgłoszeń łącznie: 115/110

Lista zgłoszeń oczekujących na weryfikację

1.M2Kasia ŚwirczShivamixSopot
2.L2Anita Hendra(Gina) CAYENNE ValkarOwczarek australijskiWrocław
3.S1Julka SztendurTofikmixPłock
4.L2Klaudia KupczykDarcy Darling HarissonSheltieWarszawa
5.L2Irina Blizniuk(Ronnie) Shadow of Aire RonnieBorder Collie
6.S3Irina Blizniuk(Vega) Sunny Wind Perfect-BeautySheltie
7.S1Milena KubicaCherryMieszaniecKatowice
8.L3Magda Gadomska(Bura) Bura vom GreifenringmalinoisPiaseczno
9.M3Magda Gadomska(Kudeł) Kudeł from Golden Regiapudel średniPiaseczno
10.L3Agnieszka Dudek(Toś) D\'IRON MAN Never Neverlandborder collieLegnica


Zgłoszeń oczekujących: 10


Powrót do informacji o imprezie